НОВИНИ ПРОЕКТУ

Депутатський запит щодо внесення на розгляд Полтавської обласної ради проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні 25.12.2016

Депутат Полтавської обласної ради Ворона Петро Васильович звернувся з депутатським запитом до Голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо внесення до обласної ради проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні у Полтавській області.

Обласна рада підтримала депутатський запит, оголошений на її засіданні 23 грудня 2016 р., та направила запит  для розгляду та надання відповіді Голові Полтавської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що проект Регіональної програми був розроблений проектом ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні» в рамках співпраці з Полтавською обласною державною адміністрацією.

24 травня 2016 р. проект Регіональної програми пройшов громадське обговорення за участі представників Полтавської обласної державної адміністрації, обласної ради, науковців та громадськості.

Проект Регіональної програми був доопрацьований, з урахуванням внесених під час громадського обговорення пропозицій та зауважень, та офіційно направлений Полтавській обласній державній адміністрації 29 червня 2016 р. для подальшого внесення його на розгляд та затвердження Полтавській обласній раді в установленому законодавством порядку.

 

 

 

Схожi статтi: