НОВИНИ ПРОЕКТУ

Презентація проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні у Житомирській області 09.12.2016

09.12.2016 в приміщенні Житомирської обласної державної адміністрації організовано презентацію та професійну дискусію проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Житомирській області. 

Модератором заходу був заступник директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Градівський, який відкрив захід та виступив з привітанням. Від проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» виступив  Головний консультант - Ігнатенко Олександр Павлович.

В заході прийняло участь представники профільних управлінь Житомирської обласної державної адміністрації, національні та місцеві консультанти проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

З основною доповідю щодо проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Житомирській області роки виступили місцеві консультанти проекту – Світлана Ярош, Савелій Кухарець, Михайло Кравчук.

 

Детальніше 

 

Регіональна програма 

Схожi статтi: