НОВИНИ ПРОЕКТУ

Пройшла друга хвиля всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії щодо можливостей використання біомаси у якості палива 15.12.2017

Проект ПРООН "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні" продовжує проводити масштабну всеукраїнську інформаційно-просвітницьку кампанію, яка передбачає розповсюдження інформації про можливості використання біомаси в якості палива.

На цьому тижні (11-15 грудня 2017 р.) інформаційно-просвітницька кампанія охопила Черкаську (м.Жашків, м.Золотоноша, Монастирище, м.Христинівка, м. Канів, м.Корсунь-Шевченківський, м.Умань, смт.Маньківка, м.Черкаси, м.Сміла, м.Тальне, смт. Катеринопіль, м.Кам'янка, м.Чигирин, м.Звенигородка, смт.Лисянка, м.Шпола, м.Городище) та Житомирську (м.Радомишль, м.Коростишів, смт.Попільня, смт.Ружин, м.Андрушівка) області.

В рамках інформаційно-просвітницької кампанії, провідні фахівці-тренери, які мають багаторічний досвід в сфері біоенергетики, в кожному районі пілотної області провели по 2 тренінги:

       перший тренінг, присвячений використанню біомаси в якості палива в муніципальному секторі України для представників агропромислового комплексу;

       другий тренінг, присвячений використанню біомаси в якості палива в муніципальному секторі України для представників державних та комунальних установ.

В рамках цих тренінгів учасники мали змогу підвищити свою обізнаність у наступних напрямках:

заготівля та переробка сільськогосподарської біомаси у тверді палива;

вирощування енергетичних культур;

регулювання діяльності з виробництва теплової енергії з біомаси та особливості тарифоутворення;

підготовка та реалізація проектів будівництва котелень на біомасі в муніципальному секторі;

забезпечення екологічних вимог при використанні біомаси в якості палива;

залучення банківського фінансування для реалізації проектів з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в муніципальному секторі.

Під час тренінгів проводились інтерактивні обговоренняя та практичні заняття.

Всі учасники тренінгів отримали  практичні посібники, які були розроблені в рамках Проекту ПРООН:

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з викоритсання біомаси в якості палива у муніципальному секторі України (для представників державних та комунальних установ);

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з викоритсання біомаси в якості палива у муніципальному секторі України (для представників агропромислового комплексу);

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з викоритсання біомаси в якості палива у муніципальному секторі України (для представників державних та громадських організацій, що працюють у сфері екології)

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ щодо залучення банківського фінансування для виконання проектів з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

Наступний тренінг заплановано на 18 грудня 2017 р., який пройде в смт. Брусилів, Житомирської області.

Усіх хто хоче отримати або розширити свої знання щодо можливостей використання біомаси в якості палива  запрошуємо приєднатися до участі у зазначеному тренінгу!

Участь безкоштовна.

З приводу участі звертатись до відповідної районної державної адміністрації.

Схожi статтi: