НОВИНИ ПРОЕКТУ

У Києві відбувся інвестиційний форум РЕЦ задля сталого розвитку «Міста як рушійна сила сталого розвитку в Україні» 24.10.2016

20-21 жовтня 2016 р. представники Проекту взяли участь в інвестиційному форумі РЕЦ задля сталого розвитку «Міста як рушійна сила сталого розвитку в Україні».

Форум покликаний  об’єднати понад 100 вищих керівників держаних та місцевих органів влади, громадянського суспільства, комунальних підприємств, екологічно відповідальних галузей промисловості та міжнародних фінансових науково-дослідних інститутів для обговорення інноваційних екологічних рішень та ефективних механізмів державно-приватного співробітництва з метою вирішення екологічних та енергетичних проблем в Україні.

У перший день Форуму, який був присвячений інвестиціям та сталому розвитку, учасники обговорили питання щодо сприяння сталому розвитку інвестицій та залучення міжнародної підтримки в Україну; розробки місцевих планів дій в галузі довкілля та енергетики.

Другий день був присвячений темі «Від ідей до заходів із забезпечення сталого розвитку» та відкрився засіданням з нагородження переможців конкурсу на отримання бізнес-грантів в рамках проекту «Link OUC» та продовжився презентацією кращих практик за результатами впровадження місцевих заходів в галузі екології, енергоефективності та екологічно чистої енергії в Полтаві, Черкасах та Івано-Франківську.

Закриття 2-го дня конференції відбулося за круглим столом «Рекомендації та інструментарій для формування екологічної та енергетичної обізнаності».

Схожi статтi: