НОВИНИ ПРОЕКТУ

На Закарпатті провели круглий стіл «Використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Закарпатській області: перешкоди та перспективи розвитку» 16.06.2017

16 червня 2017 року у  м. Ужгород відбувся круглий  стіл «Використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Закарпатській області: перешкоди та перспективи розвитку», організований Всеукраїнською екологічною лігою спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

Під час круглого столу обговорили:

можливості використання біоенергетичних технологій в Закарпатській області;

біоенергетичний потенціал Закарпатської області;

визначення проблем агропромислового комплексу у сфері використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Закарпатської області;

аналіз стану використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Закарпатській області;

фінансові  механізми та перспективи їх реалізації у впровадженні біоенергетичних технологій в Україні загалом та на місцевому рівні.

По закінченню круглого столу, головний консультант Проекту ПРООН наголосив на  необхідності прийняття проекту змін до Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016–2020 роки щодо стимулювання використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Закарпатській області.

Нагадаємо, що 30 вересня 2016 Закарпатській обласній державній адміністрації, в рамках круглого столу, був презентований проект змін до Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016 – 2020 роки, який розроблений Проектом ПРООН.

Схожi статтi: