НОВИНИ ПРОЕКТУ

Відбулось ІІІ засідання Міжвідомчої робочої групи зі сприяння використання біомаси 05.03.2018

5 березня 2018 р. у приміщенні Мінприроди відбулось третє засідання Міжвідомчої робочої групи зі сприяння використання біомаси під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузьо та за підтримки проекту ПРООН.

У засіданні взяли участь представники проекту ПРООН, центральних органів виконавчої влади, громадськості, бізнесу та науки.

Відповідно до порядку денного учасники МРГ обговорили проекти нормативно-правових актів, які присвячені забороні спалювання порубкових залишків та їх використання у якості біомаси; розширенню видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів а також економічній та фінансовій оцінці муніципальних проектів з використання біомаси для бюджетної підтримки.

Директор ТОВ «Екосолум» Костянтин Соляник розповів про існуючі проблеми, з якими бізнес стикається під час збуту біомаси з енергетичних рослин.

Також, на засіданні Міжвідомчої робочої групи були представлені практичні посібники з фінансування проектів використання біомаси в якості палива в муніципальному секторі України, з якими учасників робочої групи ознайомила радник з правових питань, лідер з розвитку фінансових механізмів для муніципального сектору, IFC, Група Світового банку, Зоя Гопцій.

Схожi статтi: